Online Journal Management System

با ارائه سیستم آنلاین مدیریت مجله و داوری همتا (peer review) برای هر مجله دامین اختصاصی با پسوند com و هاست ویژه کلیه محتویات مجله با گارانتی به روز بودن Uptime 99% در اختیار خوانندگان قرار میگیرد. هزینه ایجاد این خدمت برای یکبار و بدون در نظر گرفتن پشتیبانی سالیانه دریافت میشود.

 

تعهدات جزیی عبارتند از:

- سیستم پذیرش آنلاین مقالات: مقالات در پروسه کاملا آنلاین از نویسندگان دریافت میشود.

- دسترسی کاربران در گروههای مشخص: امکانات کاربري بر اساس سطوح آنان (شامل نويسندگان، داوران، کمک سردبير و سردبير) در اختيار هر گروه قرار ميگيرد.

- سیستم داوری همتا (peer review): داوري کليه مقالات بصورت آنلاين انجام خواهد گرديد.

- مدیریت مقالات و منابع: مديريت کامل مقالات و منابع و تاريخچه فعاليتهاي کاربران و مقالات در اختيار هيات تحريريه قرار خواهد گرفت.

- سیستم مدیریت و دبیرخانه آنلاین مقالات در حال داوری: ارزشيابي و پايش کليه مقالات در سيستم آنلاين ثبت و ذخيره خواهد شد.

- امکانات نمایش مقالات به صورت تمام متن (pdf و HTML): با فعالسازی این آیتم بر روی سایت مجله، مقالات مجله علاوه بر فرمت XML وPDF به صورت HTML تمام متن قابل نمایش خواهند بود. این خروجی نقش مهمی در افزایش visibility و ارجاعات مقالات دارد.

- امکانات جستجو در متن مقاله، نویسنده مقالات و منابع

- زیرساخت وب­سایت بر اساس Open URL

- امکانات تبادل لینک در منابع با سایر بانکهای اطلاعاتی علم­ سنجی در دنیا (درصورت توافق در قرارداد)

- امکانات ارائه خروجی xml در سه حالت چکیده مقاله، تمام متن مقاله، خروجی مبتنی بر پابمد با فرمت XML DTD version 3 (درصورت توافق در قرارداد)

- امکانات لازم برای نمایه کردن مقالات در نمایه­ سازهای معتبر مانند ISI، PubMed central، Scopus، EBSCO، CINAHL و سایر نمایه­ سازها (درصورت توافق در قرارداد)

-امکان ارائه خدمات آنلاین نمایه ­سازی براساس تفاهم­نامه مشترک با نمایه­ سازهای معتبر بدون نیاز به چاپ کاغذی (درصورت توافق در قرارداد)

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر بروشور ما را مطالعه بفرمایید.

 

برای درخواست این خدمات میتوانید با ارسال یک ایمیل به آدرس زیر

[email protected]

و یا درج پیام در لینک درخواست خدمات با ما در تعامل باشید.